O finansach… w bibliotece – 6.edycja

Miejska Biblioteka Publiczna w Żarach realizowała projekt zwiększający świadomość osób powyżej 50. roku życia na temat zarządzania finansami, bankowości internetowej, ubezpieczeń, czyli szeroko pojętej edukacji ekonomicznej.

Zajęcia miały na celu podnieść poziom wiedzy, zintegrować grupę. I cele te udało się osiągnąć. Na spotkania przychodziły osoby aktywne, które chętnie wymieniały się miedzy sobą doświadczeniami.

Uczestnicy otrzymali od nas certyfikaty ukończenia szkoleń,  materiały szkoleniowe oraz pendrive z nagranymi wzorami ważnych dokumentów. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Dziękujemy również pani Dorocie Matysiak i Marioli Słomce z Fundacji Bliżej Kobiet za przeprowadzenie szkoleń na temat oszczędzania i inwestowania.

Projekt „O finansach…w bibliotece – 6.edycja” jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego”.