Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Księgozbiór podręczny Czytelni Ogólnej ma charakter uniwersalny, ogólny. Składa się z wydawnictw informacyjnych, takich jak: encyklopedie, słowniki rzeczowe i językowe, poradniki, dzieła zbiorowe, biografie, atlasy ogólne, przewodniki turystyczne, albumy malarstwa i architektury. Tutaj można skorzystać z czasopism bieżących oraz roczników czasopism z lat poprzednich zgromadzonych w magazynach Biblioteki.

Wypożyczalnia międzybiblioteczna umożliwia korzystanie ze zbiorów innych bibliotek. Sprowadza materiały biblioteczne tj. książki , artykuły , których nie posiada w swoich zasobach. Prawo składania zamówień międzybibliotecznych mają czytelnicy posiadający ważna kartę biblioteczną.

tel. 68 374 37 36 wew. 33

• Agnieszka Mikoś, starszy kustosz