Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W dniu 15 marca 2019 roku, w Galerii Ekslibrisu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żarach, odbył się wernisaż malarstwa p. Dariusza Wróbel  pt. "Śpiewając obrazy". Otwarcie wystawy przyciągnęło licznych miłośników sztuki oraz sympatyków autora obrazów.

Debiutującego w naszej Galerii malarza wspierała rodzina, przyjaciele, znajomi, a obecność p. Burmistrz Danuty Madej oraz przedstawicieli samorządu, świata kultury, mediów i biznesu naszego miasta, niewątpliwie podniosły rangę wydarzenia.

Bohater wieczoru zachwycił wszystkich bogatą osobowością i swadą, z jaką wypowiadał się o swojej pasji.

Zgromadzeni goście z zachwytem komentowali prezentowane obrazy, podkreślając wyjątkowość atmosfery Galerii Ekslibrisu – jako miejsca przyjaznego ludziom sztuki.

Wystawę będzie można podziwiać w MBP w Żarach do 8 kwietnia 2019 roku w godzinach otwarcia Biblioteki.