Zapraszamy na spotkanie autorskie z Przemysławem Piotrowskim. Pisarz urodził się w Zielonej Górze. Akcja jego powieści dzieje się na Ziemi Lubuskiej. Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia 2023 r. o godz. 17:00 w Czytelni Ogólnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żarach. Wstęp na spotkanie jest wolny. Plakat przedstawia sylwetkę autora na tle okładek napisanych przez niego książek. Umieszczono także logotypy: Dyskusyjnego Klubu Książki, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Instytutu Książki. Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.