Już 8 grudnia 2020 roku o godz. 17:00 nasza Biblioteka gościć będzie Alinę Trzeciak-Taryma - polską piosenkarkę, wykonującą muzykę z pogranicza disco i popu, autorkę tekstów i kompozytorkę zarazem.

W maju ubiegłego roku Alina zadebiutowała w Miejskiej Bibliotece Publicznej jako poetka. Jej tomik pt. "W poszukiwaniu onirycznej odpowiedzi" poruszył zgromadzoną publiczność, a bohaterka spotkania zachwyciła nas swoim ciepłem, wrażliwością i odwagą – ponieważ wielką pasją Aliny są też dalekie i jeszcze dalsze podróże.

Wszystkich, który chcieliby dowiedzieć się, w jaki sposób Alina spożytkowała ostatnie miesiące, jakie wyzwania postanowiła podjąć i jakimi osiągnięciami może się pochwalić, zapraszamy na naszego Facebooka.

Dzięki bezpiecznemu spotkaniu on-line możemy być bliżej i wzajemnie się inspirować. Do zobaczenia!